Jarní novinka

Jarní novinka

Flexibilní a praktický batoh Flex Gym od holandské značky XD Design Vám bude skvělým parťákem na schůzku s klientem i na cestu do fitness.

Z černého business batohu uděláte batoh do posilovny během chvilky rozšířením přední kapsy a z objemu 16 litrů bude prostorný sportovní batoh o objemu 24 litrů.  

Batoh disponuje polstrovanou přihrádkou na notebook do velikosti 15,6", zadní kapsou s ochranou RFID, díky které bude vaše platební karta opravdu v bezpečí a s důmyslně skrytými zipy.  Neméně praktickou vychytávkou je nabíjecí USB port, který je umístěn na ramenním popruhu. A pokud nevíte kam s brýlemi, jistě oceníte poutko, které je po ruce na popruhu. 

Jelikož Bobby myslí i na budoucnost, je batoh vyroben z RPET materiálu pomocí technologie Aware, která využívá až 52 recyklovatelných pet lahví, které by jinak skončily na na skládkách. Díky této technologii se při výrobě ušetří až 31 litrů vody. 

Na batohu se nacházejí reflexní prvky pro vaši lepší viditelnost. Materiál odpuzující vodu, ochrání vaše věci i v dešti a pokud bude potřeba, lze jej uchytit na cestovní zavazadlo. 

Pokud koukáte po flexibilním batohu na každý den, je tu! 

Přečíst si sem tam nějaký email se vyplatí!

Jsme soudní, nemáme rádi spam a kontaktovat vás budeme pouze, pokud bude něco opravdu zajímavé a to maximálně jednou za 14 dnů. Tak slibujeme

Váš email budeme opatrovat jako oko v hlavě. Pokud se vám chce, mrkněte jak zpracováváme osobní údaje

Zůstaňme ve spojení