Batoh Bobby v době rouškové

Batoh Bobby v době rouškové

Výdejna

Máme to štěstí že můžeme fungovat dále. Jen myslete na to, že vyjít v této době ven bez roušky, je jako vyjít nahý. Takže když jste sami a nikdo vás nevidí, můžete si dopřát trochu volnosti. Pokud budete chtít navštívit naši výdejnu a vyzvednout si zboží, prosíme mějte roušku na obličeji (tak jak má být, což znamená i na nose) a dodržujte dostatečný odstup. I když jsme komunikativní a společenští, teď se snažíme kontakt se zákazníky přeci jen omezit. Až bude po všem, rádi vám to vynahradíme a popovídáme si o našich produktech více. Jelikož dbáme na opatření, která jsou nastavena - je u nás možnost použít dezinfekci, či si můžete vzít jednorázové rukavice. Těšíme se na vás i vaše jistě originální roušky :)

Eshop 

Chod našeho eshopu je až na malé detaily stejný. Pojďme si říci, co to pro vás znamená. Momentálně nelze objednat zboží na dobírku. Předcházíme tím zdlouhavému předání zboží dopravci, kteří toho mají v této době nad hlavu a i je chceme chránit. Prosíme tedy aby jste za zboží platili předem a pokud možno si ho objednávali až k vám domů. Některá výdejní místa jsou otevřená tak jako dřív a některá pouze omezeně. Pokud si necháte zaslat balíček do těchto míst, prosíme informujte se, zda-li je provozovna otevřena. 

Zboží které si objednáte do 12:00 vám tentýž den odešleme. Fungujeme pro vás a děkujeme za vaše objednávky. 

 

Přát si hodně zdraví navzájem má momentálně ještě o trochu větší váhu. My vám ho s týmem Bobby přejeme co nejvíce a pro dobrou náladu je dobré dělat plány na časy, kdy bude volný pohyb opět samozřejmostí. Tak se společně těšme až hodíme batoh na záda a podíváme se kam nás jen napadne :)

Přečíst si sem tam nějaký email se vyplatí!

Jsme soudní, nemáme rádi spam a kontaktovat vás budeme pouze, pokud bude něco opravdu zajímavé a to maximálně jednou za 14 dnů. Tak slibujeme

Váš email budeme opatrovat jako oko v hlavě. Pokud se vám chce, mrkněte jak zpracováváme osobní údaje

Zůstaňme ve spojení