Ekologický termohrnek 450 ml, Neon Kactus, růžový CC1609

Ekologický termohrnek 450 ml, Neon Kactus, růžový

Dejme sbohem jednorázovým kelímkům a udělejme něco pro naše životní prostředí.
Ekologický a zcela rozložitelný termohrnek Neon Kactus o objemu 450 ml. Je naprosto nepropustný, 100 % bez plastů a je vyroben ze směsi plně rostlinných materiálů, která neobsahuje žádné škodlivé chemikálie, jako je olovo, kadmium, BPA, ftaláty či melamin. 

Pro lepší zítřky!

Chcete jinou barvu?

Více o produktu

Ekologický a plně rozložitelný termohrnek o objemu 450 ml na váš čaj, kávu či jiný oblíbený nápoj od britské značky Neon Kactus. Je naprosto jedinečný díky materiálu z kterého je vyrobený. Na jeho výrobu byla použita směs rostlinných materiálů, která neobsahuje žádné škodlivé chemikálie jako olovo, kadmium, BPA, ftaláty či melamin. Dejte sbohem jednorázovým kelímkům a myslete na naše životní prostředí.

Vychutnejte si svůj oblíbený nápoj bez zbytkové chuti po papírovém kelímku. S opakovatelně použitelným designovým termohrnkem budete nejen styloví, ale také šetrní k přírodě a zamezíte velkému množství odpadu, které vzniká z využívání jednorázových kelímků. Zároveň je tento hrnek vybaven silikonovým termo rukávem, který zajistí aby Váš oblíbený nápoj vydržel teplý. Také se díky rukávu hrnek pohodlně drží a zabraňuje aby Vám nevyklouzl z ruky.

Termohrnek je navíc 100 % nepropustný, což z něj dělá skvělého parťáka na vašich cestách za dobrodružstvím a zelenější planetou, při kterém se vám káva či čaj nevylijou. 

Oblíbíte si ho díky jeho lehkosti, která neubírá nic na odolnosti a díky možnosti mytí v myčce. Je také možné ho vložit do mikrovlnné trouby. :) Jeho ideální velikost pasuje přesně na vaše oblíbené latte či čaj a řidiči jeho velikost ocení taky, jelikož skvěle pasuje do držáků na nápoje v autě. 

Navíc tyto hrnky mohou být po použití recyklovány společně s bioodpadem (hnědé popelnice) a nezanechávají po sobě žádné chemické stopy a nezatěžují tak životní prostředí

Parametry

Objem 450 ml
Hlavní materiál 100 % rostlinný materiál
Registrovaný design® ano
Barva růžová
BPA free ano
Výrobce Neon Kactus
Vhodné do myčky ano

Ocenění

Co se o něm povídá

5 z 5

Dostala jsem jako dárek, má zajímavý materiál, je krásnej. Super víčko, opravdu neteče,

Kačka

4 z 5

Asi jen ta cena :( Jinak je super

Boďa

Vložit recenzi

Tak já vám to všechno řeknu

A budu psáti jen pravdu pravdoucí, tak slibuji na svou čest

Ekologický termohrnek 450 ml, Neon Kactus, růžový

Ekologický termohrnek 450 ml, Neon Kactus, růžový

Mohlo by se vám líbit

Přečíst si sem tam nějaký email se vyplatí!

Jsme soudní, nemáme rádi spam a kontaktovat vás budeme pouze, pokud bude něco opravdu zajímavé a to maximálně jednou za 14 dnů. Tak slibujeme

Váš email budeme opatrovat jako oko v hlavě. Pokud se vám chce, mrkněte jak zpracováváme osobní údaje

Zůstaňme ve spojení