Filtr

Objem

Rozměr

Barva

Cena

1485 Kč - 3270 Kč

Celodenní nošení kabelky v ruce není úplně pohodlné. Komfortním a slušivým řešením jsou dámské batůžky. Značka XD Design ženám rozumí a kromě minimalistického designu, který se hodí k podpatkům i teniskám, přidala ochranu. Abyste se cítila bezpečně a pohodlně ať už běžíte na pracovní schůzku, míříte do kavárny nebo na nákupy.

  • Do města i na rande

    Módní dámský batoh Bobby Elle Fashion je vybaven chytrými vlastnostmi a důmyslně umístěnými zipy a kapsami a ochrání tak vaše věc před zloději. A kromě vlastností nové generace bude vašim zádům slušet!

  • Váš osobní bodyguard

    Stvořena, aby chránila ženy. Elle Protective posouvá funkci bezpečnostního dámského batohu na vyšší úroveň a kromě vašich věcí chrání i vás samotné. Je vybavena chytrými tlačítky z nichž jedno při stisku spouští alarm a druhé odešle SOS sms s vaší aktuální polohou na telefon až třech osob, které si pro případnou pomoc vyberete. Pro pocit bezpečí v každé situaci.

Zobrazeno 1 – 13 z 13 položek

Přečíst si sem tam nějaký email se vyplatí!

Jsme soudní, nemáme rádi spam a kontaktovat vás budeme pouze, pokud bude něco opravdu zajímavé a to maximálně jednou za 14 dnů. Tak slibujeme

Váš email budeme opatrovat jako oko v hlavě. Pokud se vám chce, mrkněte jak zpracováváme osobní údaje

Zůstaňme ve spojení