Filtr

Objem

Rozměr

Barva

Cena

270 Kč - 705 Kč

Doplňky na cesty

Ať už vyrážíte na výlet, na dovolenou či jen do školy nebo do práce, tak si nezapomeňte vzít s sebou láhev na pití. Pitní režim je potřeba doplňovat a kvalitní termoláhve vám s tím pomohou. Na kávu či čaj si vyberte krásný designový skleněný hrneček, který vám zpříjemní den.

  • Pitný režim na cestách

    Chystáte se na výlet a stále nemáte tu pravou láhev na kávu, čaj či vodu na vaše cesty? Kvalitní a ekologické termosky, termohrnky a láhve na vodu vás zaujmou nejen svým krásným designem, ale především kvalitním provedením. Ať už si vyberete láhev od španělské značky Quokka, či od holandské značky XD Design, tak určitě nebudete zklamáni. Vaši kávu na cestě do práce či jen při posezení na terase si nejlépe vychutnáte ze skleněných šálků od značky Neon Kactus z Velké Británie.

  • Pláštěnky k batohům,...

    Pořídili jste si batoh a přemýšlíte jak ho ochránit před deštěm? Kvalitní pláštěnky od značky XD Design vám s tím pomohou. Vyberte si dle velikostí přesně tu, která se bude hodit vám. Na cesty, na výlety určitě oceníte organizér pro vaše oblečení. Jednoduchým způsobem do něj oblečení naskládáte, uzavřete a při použití máte vše pohromadě.

  • Toaletní tašky,...

    Vyrážíte na cesty a hledáte doplněk pro vaši kosmetiku? Toaletní tašky od XD Design se stanou tím zaručeným parťákem při vašem cestování. 

Zobrazeno 1 – 20 z 71 položek

Přečíst si sem tam nějaký email se vyplatí!

Jsme soudní, nemáme rádi spam a kontaktovat vás budeme pouze, pokud bude něco opravdu zajímavé a to maximálně jednou za 14 dnů. Tak slibujeme

Váš email budeme opatrovat jako oko v hlavě. Pokud se vám chce, mrkněte jak zpracováváme osobní údaje

Zůstaňme ve spojení